O Nas

Przez cały okres zawodowej aktywności zdążyłem wraz z moimi współpracownikami zdobyć zaufanie kilkuset klientów. Ofertą swoją obejmuję wszystkie grupy wiekowe – dzieci, młodzież i dorosłych. Wraz z zatrudnianymi przeze mnie instruktorami prowadzimy szerokie spektrum zajęć - począwszy od nauki pływania, po szeroko rozumianą rekreację, korekcję wad postawy i rehabilitację.

Naszą wizytówką, dzięki której zdobywamy zadowolenie i pozytywne opinie klientów jest nie tylko dbałość, o jakość merytoryczną zajęć, ale indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb i wymagań zgłaszających się do nas osób. Udowadniamy bowiem, że czas spędzony na basenie jest nie tylko inwestycją we własne zdrowie i rozwój w każdym wieku, ale też stanowi okazję do integracji, przełamywania własnych barier oraz wypoczynku i rekreacji. Zatrudniam wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Standardowy plan zajęć nie wymaga rezerwowania osobnego toru pływackiego, poza tym, sam zapewniam sprzęt, z którego korzystają moi kursanci. Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, elastycznie dostosowując je do wymagań klientów i zarządzających pływalniami.

Rehabilitacja

Naszymi klientami są także osoby niepełnosprawne. Ściśle współpracuję ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "KOŁO" Jaworzno, prowadząc z powodzeniem zajęcia terapii dla osób z różnymi dysfunkcjami intelektualnymi, niejednokrotnie sprzężonymi z niepełnosprawnością ruchową. Współpracuję również z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "KOMPAS" z Będzina, który kieruje do mnie dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera oraz z ADHD.

Seniorzy

W ramach współpracy z Uniwersytetem III Wieku, wypracowałem moduł ruchowy adresowany do seniorów, którego główne elementy realizowane są na basenie. Na zajęcia te uczęszczały osoby w starszym wieku, promując zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Rodzinna Nauka Pływania

Nasze doświadczenie w pracy osobami w różnym wieku, dodatkowe szkolenia trenerów z psychologami oraz potrzeby naszych klientów pozwoliły nam na wypracowanie odrębnej formuły zajęć cieszących się dużym powodzeniem, jakim jest „rodzinna nauka pływania”. Formuła ta, łącząca w sobie elementy nauki pływania oraz rekreacji i relaksu (elementy animacji, wspólnej zabawy kierowanej przez trenerów), stała się popularnym i lubianym sposobem naszych klientów na wspólne spędzenie czasu z najbliższymi.